Ubon SP-15A Wireless Portable Speaker
- Multiple Connectivity Option: In the SP-52 wireless and portable speaker, users can connect devices to it through multiple connectivity options, including Bluetooth v5....
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | black, blue |
| Warranty | 1 year |
| Model | Surya SP-52 |
| Brand | Shopy Vision |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Shopyvision |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | black, blue |
| Height | 10 |
| Length | 15 |
| Breadth | 15 |
| Weight | 300 g |
| Special Feature | Compact and Portable |
| Battery Capacity | 1200mAh |
| Colour Name | black |
| Warranty | 1 year |
| Includes | USB Charging Cable |
| Connectivity | Bluetooth |
| Model | Surya SP-52 |
| Brand | Shopy Vision |
| Common name | Speaker |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 15W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | Shopyvision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |