Ubisoft Action PS5 Assassin's Creed Valhalla (Pre Owned)
Ubisoft Action PS5 Assassin's Creed Valhalla (Pre Owned)
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Playstation |
| includes | Blue Ray Disc |
| model year | 2024 |
| length | 17.2 cm |
| model | Playstation 5 |
| height | 13.5 cm |
| breadth | 1.5 cm |
| weight | 80 Grams |
| special feature | NA |
| return window | 2 days |
| time to ship | 24 hours |
| contact details consumer care | Varun,[email protected],8955190491 |