Ubals Set of 5 Colorful Flower Pots; 100% Virgin 5 Inches Plastic Shining Plant Pots | Plant Container | Nursery Planter for Indoor & Outdoor Plants
Ubals Set of 5 Colorful Flower Pots; 100% Virgin 5 Inches Plastic Shining Plant Pots | Plant Container | Nursery Planter for Indoor & Outdoor Plants
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | M |
| Brand | The Ubals |
| Net Quantity | 5 unit |
| Product Dimensions | 16L x 14W x 14H cm |
| Manufacturer or packer name | Clastik |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Black, Green, Multicolour, Red, White, Yellow |
| size | M |
| Brand | The Ubals |
| Common name | flower pots |
| Net Quantity | 5 unit |
| Model number | MT1 |
| Package Dimension | 9L x 9W x 15H cm |
| Product Dimensions | 16L x 14W x 14H cm |
| Manufacturer or packer name | Clastik |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 22-Aug |
| contact details consumer care | THE UBALS, [email protected] |