Tecno Pop 5 Pro (Deepsea Luster, 32 GB) (3 GB RAM
Tecno Pop 5 Pro (Deepsea Luster, 32 GB) (3 GB RAM
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Tecno |
| model | TECNO POP 5 PRO 3GB |
| os type | Android |
| ram | 3 GB |
| ram unit | 3 GB |
| storage | 32 GB |
| storage unit | 32 GB |
| colour name | deepsea luster |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | G Mobiles |
| manufacturer or packer address | G Mobiles, G Mobiles India |
| common or generic name of commodity | Smartphone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |