30mm dynamic driver unit for clear soundHigh energy neodymium magnets deliver powerful soundSlim, folding design for easy portabilityPressure relieving earpads for extended comfort; Warranty: 1 YearWarranty Description: 1 Year Warranty
Read More30mm dynamic driver unit for clear soundHigh energy neodymium magnets deliver powerful soundSlim, folding design for easy portabilityPressure relieving earpads for extended comfort; Warranty: 1 YearWarranty Description: 1 Year Warranty
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Sony |
| model | MDR-ZX110A |
| colour | #FFFEEC |
| warranty | NA |
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Sony |
| model | MDR-ZX110A |
| colour name | apricot white |
| colour | #FFFEEC |
| connectivity | USB |
| includes | NA |
| warranty | NA |
| time to ship | 45 minutes |
| contact details consumer care | Wexpo Technologies E-Commerce India Private Limite,[email protected],7849901407 |
| manufacturer or packer name | NA |
| manufacturer or packer address | India |
| common or generic name of commodity | Sony MDR-ZX110A On Ear Stereo Wired Headphones (White), Without Mic |
| month year of manufacture packing import | 05/2026 |
| imported product country of origin | IN |