- About – Pad Corp Double Bull has Super Strong tank with 18 litre capacity, high density polyethylene tank. Original Pad Corp printed double strong belt with cushion, High Quality Luxury Back Suppor...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Double Bull |
| Net Quantity | 1 sets |
| Product Dimensions | 41L x 22.5W x 51H cm |
| Manufacturer or packer name | Padgilwar Corporation |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Gray - Orange | Mrdium |
| Brand | Double Bull |
| Common name | Agri Input |
| Net Quantity | 1 sets |
| Batch number | PPPLDB-23 |
| Expiry Date | 02/2025 |
| Weight | 7500 g |
| Package Dimension | 41L x 22.5W x 51H cm |
| Product Dimensions | 41L x 22.5W x 51H cm |
| Manufacturer or packer name | Padgilwar Corporation |
| Manufacturer or packer address | 3/3, PR COMPLEX, GOUTHAPUR VILLAGE, TANDUR MANDAL, VIKARABAD DISTRICT, TS, 501141 |
| Manufacturing Date | 02/2023 |
| contact details consumer care | SRI NANDEESHWARA FARMERS PRODUCER COMPANY LIMITED, [email protected] |