The OPPO Reno6 Pro 5G is not only easy on the eyes
The OPPO Reno6 Pro 5G is not only easy on the eyes
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Oppo |
| model | Reno6 Pro 5G |
| os type | Android |
| ram | 12 GB |
| ram unit | 12 GB |
| storage | 256 GB |
| storage unit | 256 GB |
| colour name | stellar black |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| manufacturer or packer name | Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp |
| manufacturer or packer address | Guangdong Oppo Mobile Telecommunications Corp, Ltd. NO.18, HAIBIN ROAD, WUSHA, CHANGAN, DONGUAN, GUANGDONG, China |
| common or generic name of commodity | Smart Phone |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |