OnePlus Buds 3 True Wireless in Ear Earbuds with Mic
https://www.youtube.com/watch?v=e2Oc4XUW6xg
● 40dB deep active noise reduction.
● With advanced 11mm dynamic driver, delivering deep bas...
https://www.youtube.com/watch?v=e2Oc4XUW6xg
● 40dB deep active noise reduction.
● With advanced 11mm dynamic driver, delivering deep bas...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Model | Buds 3 |
| Brand | Shopy Vision |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Shopyvision |
https://www.youtube.com/watch?v=e2Oc4XUW6xg
● 40dB deep active noise reduction.
● With advanced 11mm dynamic driver, delivering deep bass definition.
● 3Mic call noise reduction, clear like face-to-face communication.
● Provide up to 38 hours of battery life with a charging case.
● Charge for 10 minutes, listen for 10 hours.
● IP55 rating provides outstanding water and sweat resistance.
https://www.youtube.com/embed/wkl0ausqHzE
| Country of origin | India |
|---|---|
| Special Feature | 40dB deep active noise reduction |
| Battery Capacity | 520 mAh |
| Colour Name | blue |
| Warranty | 1 year |
| Includes | Charging Case ,USB Type-C Charging Cable ,Silicone Ear Tips |
| Connectivity | bluetooth |
| Model | Buds 3 |
| Brand | Shopy Vision |
| Common name | Earbuds |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 15W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | Shopyvision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |