Specifications
- Brand: Noise
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | jet black |
| Model | NoiseFit Voyage 4G |
| Brand | Noise |
| Warranty | 1 Year |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | Shopy Vision |
Specifications
| Country of origin | India |
|---|---|
| Colour | jet black |
| Screen Size | 1.39 inches |
| Height | 46.6 mm |
| Breadth | 46.6 mm |
| Length | 260 mm |
| Weight | 50 grams (without strap) |
| Model | NoiseFit Voyage 4G |
| Brand | Noise |
| Warranty | 1 Year |
| Common name | NoiseFit Voyage 4G |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 10W x 15H cm |
| Manufacturer or packer name | Shopy Vision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |