Windproof Travel Umbrella – Compact 3-Fold Auto Open/Close for Men & Women
- DURABLE DESIGN TO WINDPROOF UMBRELLA: This is unbreakable umbrella for men and women. This Compact umbrella have Black Metal Shaft and Fiberglass ...
Windproof Travel Umbrella – Compact 3-Fold Auto Open/Close for Men & Women
| Country of origin | India |
|---|---|
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 21L x 5W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Dealzone |
Windproof Travel Umbrella – Compact 3-Fold Auto Open/Close for Men & Women
| Country of origin | India |
|---|---|
| Common name | AUTOMATIC UMBRELA |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 350 g |
| Package Dimension | 21L x 5W x 6H cm |
| Product Dimensions | 21L x 5W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Dealzone |
| Manufacturer or packer address | SHOP NO.6 MAHAVIR SHOPPING CENTER , AMROLI,SURAT |
| Manufacturing Date | 04/2025 |
| contact details consumer care | Dealzone, [email protected] |