Fire-Boltt Ninja 2 Max Smartwatch
- 【Take Control Effortlessly!】 - Fire-Boltt Ninja 2 Max comes with a special 1.5" Full Touch Screen that supports complete capacitive and responsive touch inte...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Model | Ninja 2 Max |
| Brand | Shopy Vision |
| Colour | gold black, rose gold |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | ShopyVision |
| Country of origin | India |
|---|---|
| Battery Capacity | 200 mAh |
| Screen Size | Heart Rate Monitor |
| Height | 10 |
| Length | 15 |
| Breadth | 15 |
| Weight | 450 g |
| Model | Ninja 2 Max |
| Brand | Shopy Vision |
| Colour | gold black, rose gold |
| Common name | Smartwatch |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 15W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | ShopyVision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |