Fire-Boltt 360 Pro Bluetooth Calling Smart Watch
- Bluetooth Calling Watch - Fire-Boltt 360 Pro enables you to make and receive calls directly from your watch via the built-in speaker and microphone. T...
| Country of origin | India |
|---|---|
| Model | 360 Pro |
| Brand | Shopy Vision |
| Colour | black maroon, black, tarnish navy blue, tarnish black, gold, silver |
| Net Quantity | 1 piece |
| Manufacturer or packer name | ShopyVision |
Warranty
| Country of origin | India |
|---|---|
| Battery Capacity | 300mAh |
| Screen Size | Body Temperature Monitoring |
| Height | 10 |
| Length | 15 |
| Breadth | 15 |
| Weight | 450 g |
| Model | 360 Pro |
| Brand | Shopy Vision |
| Colour | black maroon, black, tarnish navy blue, tarnish black, gold, silver |
| Common name | Smartwatch |
| Net Quantity | 1 piece |
| Package Dimension | 15L x 15W x 10H cm |
| Manufacturer or packer name | ShopyVision |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 2025 |
| contact details consumer care | Shopy Vision, [email protected] |