ARTVARKO Brass Idol Lord Krishna Bhagwan Large Statue Multicolor Murti for Home Decor Pooja Item Temple Room Gallery Gift Sculpture Height 29 Inch
ARTVARKO Brass Idol Lord Krishna Bhagwan Large Statue Multicolor Murti for Home Decor Pooja Item Temple Room Gallery Gift Sculpture Height 29 Inch
| Country of origin | India |
|---|---|
| size | Full |
| Brand | ARTVARKO |
| Net Quantity | 1 unit |
| Product Dimensions | 25.4L x 15.24W x 73.66H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Country of origin | India |
|---|---|
| color | Multicolour |
| size | Full |
| style | Traditional |
| Brand | ARTVARKO |
| Common name | Statues |
| Net Quantity | 1 unit |
| Model number | MOD29INCLRKRISHNA008 |
| Weight | 16500 g |
| Package Dimension | 90L x 33W x 30H cm |
| Product Dimensions | 25.4L x 15.24W x 73.66H cm |
| Manufacturer or packer name | Artvarko |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | 18-Jun |
| EAN | 8900000000000.00 |
| contact details consumer care | ARTVARKO, [email protected] |