AOC 22B30HM2 21.5" FHD Monitor | 1920 x 1080 VA Panel | 100Hz Refresh Rate | Free Sync | VESA Mount | Flicker-Free l 1ms (MPRT) Response Time
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | AOC |
| screen size | 22" IPS Fhd |
| special feature | VGA & HDMI |
| weight | NA |
| length | NA |
| breadth | NA |
| height | NA |
| time to ship | 45 minutes |
| contact details consumer care | Shivam Computer,[email protected],0000000000 |
| manufacturer or packer name | NA |
| manufacturer or packer address | India |
| common or generic name of commodity | AOC 22B30HM2 21.5" FHD Monitor | 1920 x 1080 VA Panel |