AARI BRIDAL WORK BLOUSES AQRE GENERALLY USED AT THE TIME OF MARRIAGE BY BRIDES AND ALSO USED FOR OCCATIONS BY WOMEN
AARI BRIDAL WORK BLOUSES AQRE GENERALLY USED AT THE TIME OF MARRIAGE BY BRIDES AND ALSO USED FOR OCCATIONS BY WOMEN
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | M |
| Colour | pink lady |
| Brand | SRI HARSHA LADIES TAILORS |
| Gender | female |
| Net Quantity | 1 piece |
| Product Dimensions | 14.5L x 33W x 14.5H cm |
| Manufacturer or packer name | GANDLAPENTA CHANDRAKALA |
AARI BRIDAL WORK BLOUSES AQRE GENERALLY USED AT THE TIME OF MARRIAGE BY BRIDES AND ALSO USED FOR OCCATIONS BY WOMEN
| Country of origin | India |
|---|---|
| Size | M |
| Colour | pink lady |
| Fabric | silk |
| Brand | SRI HARSHA LADIES TAILORS |
| Gender | female |
| Colour Name | PINK& GREEN WITH GREEN COLOUR |
| Common name | SILK |
| Net Quantity | 1 piece |
| Weight | 300 g |
| Package Dimension | 10L x 6W x 10H cm |
| Product Dimensions | 14.5L x 33W x 14.5H cm |
| Manufacturer or packer name | GANDLAPENTA CHANDRAKALA |
| Manufacturer or packer address | NEAR POLICE OUT POST,MBT ROAD ANGALLU,KURABALAKOTA MANDAL, ANNAMAYYA DISTRICT |
| Manufacturing Date | 10/2024 |
| contact details consumer care | SRI HARSHA LADIES TAILORS, [email protected] |