(Refurbished) OnePlus 3 (6 Gb Ram, 64Gb Storage) -
(Refurbished) OnePlus 3 (6 Gb Ram, 64Gb Storage) -
| Country of origin | India |
|---|---|
| brand | Oneplus |
| colour | #FFD700 |
| os type | Android |
| ram | 6 GB |
| ram unit | 6 GB |
| storage | 64GB |
| storage unit | 64GB |
| colour name | gold |
| returnable | yes |
| cancellable | yes |
| contact details consumer care | Shopclues,[email protected],01244414888 |
| return window | 10 days |
| manufacturer or packer name | B-926 |
| manufacturer or packer address | B-926, 1st Floor, Sangam Gali, New Ashok Nagar |
| common or generic name of commodity | (Refurbished) OnePlus 3 (6 Gb Ram, 64Gb Storage) - Good Condition |
| month year of manufacture packing import | NA |
| imported product country of origin | IN |
| seller pickup return | yes |
| time to ship | 3 days |